Eğer sizde yay kadını iseniz ya da yay kadınını etkilemek için uğraşıyorsanız ve yay kadınının bütün özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz işte bu yazı tam size göre.

İleri görüşlü, açık fikirli, esprili ve candan bir yapışı olan Yay bayanı, size çok fazla ilgi gösterdiği bir anda ortadan yok olabilir. Çünkü özgürlüğüne son derece düşkündür.

Eğer onu elde etmek istiyorsanız sakın ciddi bir amaçla yaklaştığınız hissini uyandırmayın ve sorgular, hesap sorar tarzda konuşmayın. Onu kızdırırsınız. Onunla önce arkadaş olun, sorunlarınızı, zevklerinizi paylasın. En önemlisi göz alıcı, görkemli, canlı ve hareketli olmanız gerektiğini unutmayın.

Özgürlüğünü kesinlikle kısıtlamayacağınızdan emin olmasını da sağlayın. Bütün bunları yapabilirseniz bu neşeli bayanla beraber olma şansını yakalayabilirsiniz.

Bu yazı yay kadınının özellikleri hoşlandığı erkek tipi kıskançlığı sevdiği erkek tipi yay kadınının sevdiği renkler fiziksel özellikleri aşk hayatı cinsel hayatı yay kadınını etkilemek nasıl etkilerim elde etmenin yolları nasıl erkeklerden hoşlanır aşık ederim yay kadını neyi neleri sever nelerden hoşlanmaz hoşlanır ne ister koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık kadını erkeği uyumu konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

yay kadınını nasıl etkilerim, balikkadinin cinseligi, yay burcunu kadınını nasıl etkileyebiliriz, yay burcu kadınını nasıl etkilerim, yay burcu kadınını nasıl değiştiririz, Kanda mikrop nedir, ikizler burcu erkeği yay kadını cinsel uyum, erkek balik kadin akrep, cinsel hayatta yay burcunu nasil etkileriz, yay kadnn nasl ask ederiz