Bu yazıyı okumaya başladığınıza göre ya yengeç burcu erkeğisiniz. Ya da yengeç burcu erkeğinden hoşanıyorsunuz. İşte karşınızda merak edilen ve hakkında sorulan bütün sorulara yanıt verecek yengeç burcu erkeğinin özellikleri

.

Sahiplenici olan Yengeç erkeği, kadını için her fedakarlığı yapabilir. Ancak, şüpheci yapısı, kayıtsız-şartsız beklediği sevgiden emin olmasını engeller. Bu da onu zaman zaman huysuz ve müthiş kıskanç yapabilir. Bir Yengeç erkeği ile birlikte olmanın en zor yanı budur. O kadar ilgiye düşkündür ki, kendisinden ayrı geçirdiğiniz zamanı dahi kıskanır. Kuruntuları, var olmayan rakipler yüzünden tartışmalara sebep verebilir. Tüm huysuzluklarına rağmen, asla kırıcı olmazlar ve gönül almayı çok iyi bilirler.

Su grubu erkeğinin arası her türlü sıvıyla iyidir. Suyu, denizi, içkiyi çok sever. Yengeç erkekleri genelde “akşamcı” olarak bilinirler. Alkollü içeceklerin yanı sıra çay, kahve gibi içeceklere de fazlasıyla düşkündürler.

Yengeç burcu erkekleri, annelerine Yengeç kadınlarından bile düşkündür. Bu sevgi, bazı ilişkilerde sorunlar yaratabilir. Beraber olduğunu kadın, anne şefkatiyle yaklaşmalı, ona hayatın hoş yanlarını gösterebilmelidir. Güçlü, ayağı yere basan, aynı zamanda eğlenceli kadınlardan hoşlanırlar. Sevgilisi onun hayallerini yaşamalı, rüyalarını dinlemeli, fakat sıkıcı gerçeklerle kırmamalıdır. Hele dırdırcı hiç olmamalıdır. Yengeç erkeğinin eşi, iyi yemek yaptığı gibi yemeyi de sevmelidir. Bu erkek, hazırladığı lezzetli yemeklerle eşine jest yapmayı sever. Evde yapılan arkadaş toplantıları, yemekler, onu dışarıdaki renkli hayattan daha çok çeker. Evine bağlı, güvenilir, şefkatli, anlayışlı, neşeli, hepsinden önemlisi sevgisini gösteren bir kadın, onu ömrünün sonuna kadar mutlu edebilir.

Ciddi olmayan ilişkiler ona göre değildir. Her ilişkisini ciddiye alır. Evlendiğinde de küçük maceralarla ilişkisini tehlikeye atmak istemez. Sadık ve bağlı kalır. Terbiyeli, nazik Yengeç erkeği toplum kurallarına uyar.

Bu yazı yengeç burcu erkeğinin özellikleri, yengeç burcu aşk hayatı, yengeç burcu erkeğinin cinsel hayatı, yengeç burcu erkeğinin en iyi anlaştığı burç fiziksel özellikleri olumsuz özellikleri, yengeç burcu erkeğinin hoşlandığı şeyler yükseleni yıldıznamesi nasıl aşık edilir, yengeç burcu erkeğinin ilgisi dikkati nasıl çekilir sevdiği şeyler konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

yengeç burcu erkeği özellikleri, yengeç erkeği özellikleri, yengeç erkeği, yengeç erkeğinin özellikleri, yengeç burcu erkeği, yengeç burcu özellikleri erkek, yengeç burcunun özellikleri erkek, yengeç erkeğinin dikkati nasıl çekilir, yengeç burcu erkeği cinsel hayatı, yengeç burcu genel özellikleri erkek