Eğer sizde yengeç kadını iseniz ya da yengeç kadınını etkilemek için uğraşıyorsanız ve yengeç kadınının bütün özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz işte bu yazı tam size göre.

Tutucu ve kırılgan Yengeç bayanına ulaşmak istiyorsanız, önce onun dostlarının kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü Yengeç bayanı her zaman dostlarına sizden daha fazla önem verecektir. Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz olabilir.

Pasif bir bayan olan Yengeç’e ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli, küçük oyuncaklar ve yatak oyunları ile onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizde ise son derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerek yoktur. Ancak son derece kırılgan olan Yengeç kadınının size güvenmesi için onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şehvetli olduğu kadar sevimli ve minyon tipli erkeklerden hoşlandığını hatırlatalım.

Bu yazı yengeç kadınının özellikleri hoşlandığı erkek tipi kıskançlığı sevdiği erkek tipi yengeç kadınının sevdiği renkler fiziksel özellikleri aşk hayatı cinsel hayatı yengeç kadınını etkilemek nasıl etkilerim elde etmenin yolları nasıl erkeklerden hoşlanır aşık ederim yengeç kadını neyi neleri sever nelerden hoşlanmaz hoşlanır ne ister koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık kadını erkeği uyumu konusunda yazılmıştır.

Gelen aramalar:

yengeç kadını nasıl erkeklerden hoşlanır, yengeç kadını nasıl etkilerim, yengeç erkeği yengeç kadını nasıl etkiler, yengeç kadını etkilendiğini nasıl anlarız, yengeç kadını şehvetli, Yengeç kadınını nasıl etkilerim, yengeç kadınını nasıl etkilersin, yengeç kadınının hoşlandığı erkek tipi